Haberler

Şirketimiz ile ilgili bütün haberler

 

Şirketimiz 1C:Official Partner oldu

Şirketimiz merkezi Rusya'da bulunan 1C (adines) firmasının 1C:Official partner statüsünde resmi bayisi oldu, bu statü sayesinde şirketimiz sunmuş olduğu hizmetlerde vermiş olduğu kalitenin artması ve müşterilerinin memnuniyeti için bir adım daha atmış oldu.

 

Selen şirketinin projesini başarıyla bitirdik

Rusya'nın Nogisk şehrinde bulunan OOO SELEN şirketinin 1C programına geçiş ve barkod sistemi üzerinden kontrol mekanizması çalışmalarımızı tamamladık, şirket içerisinde depo yönetimi, müşteri yönetimi, finans yönetimi aşamaları Neritsoft'un geliştirmiş olduğu İplik Satış Otomasyonu programı üzerinden gerçekleşmektedir.

Web sitemize Rusça dili eklendi

Neritsoft resmi web sitemize Rusça dili özelliği eklendi, Moskova ofisimiz üzerinden hizmet alan Rus firmalarının şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiye kolay ve anlaşılır bir şekilde ulaşabilmeleri için böyle bir uygulama gerçekleştirildi.

Altex şirketinin projesine başladık

Rusya'nın 5 farklı şehrinde şubeleri bulunan Altex şirketinin şube-merkez sistemini projesini yapmaya başladık.

Selen şirketinin projesine başladık

Rusya'nın Nogisk şehrinde bulunan OOO SELEN şirketinin 1C programına geçiş ve barkod sistemi üzerinden kontrol mekanizması çalışmalarına başladık.

VitoRUS Projesini başarıyla bitirdik

Rusya'da faaliyet göstermekte olan VitoRus şirketine çeşitli 1C İşletme 8 yazılım geliştirme hizmetlerini başarıyla sunduk.

Adres değişikliği

Sayın Müşterilerimiz,

Ofis adresimiz değişmiştir, yeni telefon numaramız ve adres bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Adres: Akşemseddin caddesi, no:46 daire:3 Fatih / İstanbul
Telefon : +90 212 635 24 96
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Buse Tekstil Projesine başarıyla bitirdik

Rusya Moskova'da bulunan şirketleri ve İstanbul merkezli ofisleri, depo, fabrikalardan sipariş, online çalışma ortamını içeren projelerini el terminali sistemi dahil edilerek başarıyla tamamladık.

Esbella Tekstil Projesini bitirdik

Esbella Tekstil şirketi ile Meteor Rusya şirketleri arasında otomatik veri alışverişi sipariş, satın alma, satış ve maliyet hesaplama aşamaların artık 1TÇ Ticari KOBİ Yönetimi üzerinden yapmaktadırlar.

VitoRUS Projesine start verdik

Rusya'da faaliyet göstermekte olan VitoRus şirketine çeşitli 1C İşletme 8 yazılım geliştirme hizmetleri sunmaya başladık